متداول ترین پرسش های مرتبط با سیستم همایش‌های دانشگاه فردوسی مشهد:

توضیحات کامل در مورد سرویس‌دهی به متقاضیان خارج از دانشگاه فردوسی مشهد را می توانید اینجا مشاهده نمایید.

لینک مربوط به نمونه نامه درخواست ايجاد وب سايت و فرم توافقنامه در ادامه آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

نمونه نامه درخواست ایجاد وب سایت

فرم توافقنامه

امکانات سایت از جمله مدیریت منوهای سایت، صفحات داخلی و اخبار به صورت پویا فراهم شده‌اند. رابطین همایش‌ها می‌توانند با ورود به سیستم مدیریت همایش ها، آن‌ها را متناسب با همایش خود تغییر دهند. همچنین فرم‌های داوری و ثبت‌نام بر اساس نیاز هر همایش توسط کارشناس همایش‌ها قابل تغییر است.

بله. نویسندگان مقاله‌ها بعد از ثبت مقاله خود در سیستم همایش ها، می‌توانند مقاله خود را ویرایش کنند و نسخه اصلاح شده خود را ارسال نمایند. همچنین در صورت لزوم، دبیرخانه می‌تواند مقاله را به کاربر برگشت بزند تا اصلاح شود. این فرآیند تا زمانی که دبیرخانه اجازه بدهد تکرار می‌شود. همچنین امکان حذف مقاله توسط دبیرخانه نیز وجود دارد. در این سیستم امکان دریافت فایل مقاله بدون نام نویسندگان و نسخه آماده چاپ مقاله نیز در نظر گرفته شده است.

بله. امکان واریز وجه، به دلایل مختلف مانند هزینه ثبت‌نام و هزینه اسکان در سیستم در نظر گرفته شده است. واریز وجه می‌تواند به صورت آنلاین یا با پرداخت فیش صورت گیرد.

فایل‌های آموزشی اراپه شده در قسمت راهنما می تواند به شما در مشاهده امکانات سایت همایش‌ها کمک کند. همچنین بعد از هماهنگی با کارشناس همایش‌ها و دریافت نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سیستم، می‌توانید دمو سایت را مشاهده نمایید.