دانشگاه فردوسی مشهد

سرویس‌دهی به متقاضیان زیرمجموعه دانشگاه فردوسی مشهد

اختصاص فضا در سرور دانشگاه جهت وب سايت همايش

processflow

 

ابتدا بایستی کنفرانس به تایید معاونت پژوهشی دانشگاه برسد،

سپس درخواست ثبت فضا و استفاده از نرم افزار طی نامه ای از دبیر همایش به رئيس مركز اطلاعات، آمار و امور رايانه اي دانشگاه، جناب آقاي دكتر حسینی سنو ارسال می گردد.

نمونه نامه درخواست ايجاد وب سايت

در این درخواست لازم است آدرس سایت همایش (Domain: um.ac.ir)  و شخصی به عنوان مسئول سیستم و در صورت تمایل آدرس ایمیل همایش معرفی شود.

Website: something.um.ac.ir

Email  :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مرکز پس از راه اندازی سایت و پیگیری رابط، زمانی را جهت آموزش تعیین و فرم توافقنامه ای بین مرکز و همایش در دو نسخه منعقد می گردد. یک نسخه در بایگانی مرکز و دیگری به دبیر همایش عودت می شود.

نسخه توافقنامه را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

پس از پایان برگزاری همایش، لازم است دبیر همایش یک نسخه از CD  اصل مقالات پذیرفته شده -در قالب pdf  و word به تفکیک مقالات - جهت نمایه سازی در بانک مقالات دانشگاه به مرکز کامپیوتر ارسال کند.

گفتنی است، به منظور ثبت خبر برگزاری همایش در سایت خبری دانشگاه فردوسی مشهد و سایت دانشگاه فردوسی مشهد از طریق سیستم اتوماسیون با آقای محمدعلي عبدي زاده خادر ، كارشناس دفتر رياست و روابط عمومي - با محتوای نام، آدرس اینترنتی و زمان برگزاری همایش - را مکاتبه نمایید. و یا با شماره 8836031 تماس حاصل فرمایید.

همچنین اطلاعات مذکور را به همراه اطلاعات تکمیلی موردنظرتان به خانم زینب شهبازی، کارشناس واحد آموزش و اطلاع رسانی، جهت ثبت در سایت خبری همایش ها ارسال نمایید و یا با شماره 38803264  تماس حاصل فرمایید.

پیروز باشید.